Luxusní rodinný dům pro bydlení i rekreaci v Krkonoších.

Jedná se o dům pro bydlení i rekreaci v Krkonoších, v lyžařském středisku Prkenný Důl. Dům je luxusně vybaven, stylově a perfektně zapadá do krajiny. Klid a nádherný výhled na hory, zámek, umístění u sjezdovky, jsou hlavní předností. Dům je v perfektním techn. stavu. Je sezonně pronajímán přes CK. Přístup k domu je celoročně po asfaltové komunikaci. Ideální využití pro bydlení; ideální i pro využití luxusní rekreace nebo pronájem.

V přízemí domu se nachází garáž + technická místnost, dále pak chodba , koupelna. Vstup prosklenými dveřmi do společenské místnosti, spojené s kuchyní a jídelnou, kterému dominují nádherná kamna. Stranou od společenského prostoru se nachází samostatná ložnice s koupelnou s hydromasážní vanou, sprchou a wc.
V 1.P. se nacházejí 3 ložnice, koupelna/wc.
V1. P. je umístěné soukromé welness centrum! Relaxační prostor, vířivka, sauna,koupelna. Výstup na terasu. Vše s výhledem do kraje a hory.
Dům má celkem 4 koupelny a 4WC. Vytápění objektu zajišťuje elektrokotel, pitnou vodu pak 2 společné studny s čerpadlem, novým zásobníkem na vodu, odpadní vody řeší ČOV.


Vzdálenost do Trutnova cca 20min, sjezdovky přímo u domu - SKI-areál ARRAKIS a další v blízkosti.